E-posta
Parola
Üye Ol | Parolamı Unuttum  

Pastacı:
Geçmişimiz: 1996 yılında Defne Balto'nun amatörce başladığı pastacılığı daha profesyonel bir anlayışla yapmaya karar vermesi ile Ömer ve Defne Balto tarafından kurulmuştur. 1998 yılında halen faaliyetini sürdürmekte olduğu İstoç'taki imalathaneye taşınmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından ödün vermeksizin nişan-düğün, doğumgünü pastalarının yanı sıra cheesecake, brownie, tiramisu, profiterol ve kış
çeşitlerini günlük olarak tüketiciye sunmaktadır.

Kalite anlayışımız: Pasta yapmaya çocukları için başlamış olan Defne Balto, aynı özen ve anlayışı Pastacı'ya taşımıştır.
Pastacı'da, her ürün, kendi çocukları için pasta yaptığı andaki titizlik ve hijyen anlayışı ile hazırlanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz Gıda Mühendisi denetiminde hijyenik bir ortamda, günlük ve sağlıklı malzemeler kullanılarakyapılmaktadır.
Pastacı'dan vereceğiniz özel siparişlerde, pastanızın içeriğini damak tadınıza göre değiştirebilirsiniz.

Sağlık: Pastacı, yıllar önce ev ortamında başladığı çalışmalarını artık daha profesyonel bir mekanda sürdürmekle birlikte,
malzeme tercihini ve özel tariflerini aynen muhafaza etmeye özen göstermektedir. Pasta yapımında olabildiğince doğal ve katkısız malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan ürünlerin tamamı Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

Defne Balto:
1967 İstanbul doğumlu Defne Balto, evli ve iki çocuk annesidir. Alman Lisesini bitirdikten sonra bir yıl Amerika'da İşletme eğitimi daha sonra Paris'te Grafik Tasarımı eğitimi almıştır.

Evlenip çocuklarını büyüttüğü yıllarda, önce çocukları için ev tipi şekilli pasta ve kekler yapmaya başlamıştır.

Özenli bir anne olarak çocuklarının sağlıklı büyümesi ve beslenmesini sağlamak için başladığı bu uğraşı şu anda profesyonel olarak sürdürmektedir.

1996 yılında evde sipariş alarak sürdürdüğü pasta yapımını, tarzını, kalitesini ve hijyen anlayışını hiç bozmadan Pastacı'ya taşımıştır.

Çocuklarına pasta yaparken gösterdiği özen ve titizliği elden bırakmadan, hergün Pastacı'nın imalathanesine gelmekte ve pasta yapımıyla bizzat ilgilenmektedir.

Ömer Balto:
1966 İstanbul doğumlu olan Ömer Balto, Defne Balto ile evli ve iki çocuk babasıdır.
Pastacı'nın satın alma ve pazarlama işlerini yürütmektedir. İşten arta kalan zamanlarında
atletizm ile uğraşmakta ve uzun mesafe koşmaktadır.

BASINDA BİZ

     
     Tasarım ve Yazılım: Global Medya